Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alex údajně chce Lily Allen:

Alex Turner ze skupiny Arctic Monkeys údajně učinil zpěvačce Lily Allen milostnou nabídku. Ta ji ale odmítla. Podle zpráv z britského bulvárního tisku se Lily v průběhu svého pobývání na festivalu Field Day ve východním Londýně pochlubila několika známým s textovými zprávami, které jí Alex právě posílal. V jedné z nich prý kolegyni napsal, že by s ní chtěl strávit noc. Podle očitých svědků se tomu Lily smála a naznačovala, že frontman Arctic Monkeys u ní nemá šanci. Vše se mělo odehrát v sobotu 11. srpna. Alex s kapelou ve stejný den hrál na festivalu v japonské Ósace.

(zdroj: www.musicserver.cz)

Arctic Monkeys bojkotují Live Earth:

Skupina Arctic Monkeys se přidala k zástupu kritiků, kteří se rozhodli bojkotovat Live Earth. Ani sestava ze Sheffieldu nechápe, co chtějí organizátoři akcí světu sdělit. "Když osvětlení pódia spotřebuje tolik, co deset rodinných domků, vypadá to celé poněkud pokrytecky," nechal se slyšet bubeník Arctic Monkeys Matt Helders. "K tomu všechna ta letadla, kterými se budou muzikanti dopravovat na místo," pokračuje hudebník s tím, že v porovnání s jeho kapelou stejně existuje mnoho důležitějších lidí, po nichž je požadován názor. Proti Live Earth se už v minulosti ozvali mnozí muzikanti. Například Roger Daltrey z The Who, Neil Tennant z Pet Shop Boys nebo organizátor Live 8 Bob Geldof. Yusef Robb, který má pořádání Live Earth na starosti, však akci brání slovy, že jde o příležitost, jak dát dohromady masy lidí schopných zachránit planetu.

(zdroj: www.musicserver.cz)

 
Alex z Arctic Monkeys obdivuje Beyoncé a Amelle Berrabah:

Zpěvák skupiny Arctic Monkeys Alex Turner promluvil v jednom ze svých posledních rozhovorů v magazínu Q o svém obdivu k některým popovým hvězdám. Zejména pak o lásce k Beyoncé. "Vždy jsem byl její velký fanda. Miluju ji a považuju si jejího umu," řekl Alex. Pak se v podobném duchu vyjádřil ještě o nové člence Sugababes Amelle Berrabah, která ve skupině nahradila Mutyu Buenu. A že prý na něj udělala veliký dojem. "Už jsme se potkali, ale nikdy nebyl čas si pokecat. Jsem totiž strašně plachý," dodal se smíchem.

(zdroj: www.musicserver.cz)